„С времето ставаш по-честен, по лесно се приемаш такъв какъвто си и не ти пука какво мислят другите за теб“
Всеки, който има ясни спомени от 90-те, е започвал някои от дните си с Say what you want, Halo, Summer son.
Любимци на радиостанциите и феновете, някъде в златната среда между мелодичния рок и нетипичния поп. Там намерихме Тексас. Къде са те днес?
Отговаря ни самата Шърлийн. За емоцията да правиш музика, когато си на 17 и за зрелостта да си все още на сцена на 51.
Имахме шанса да се срещнем с нея, дни преди концeрта им София преди време и сега си припомняме това, което ни разказа.
Шърлийн, ние пораснахме с твоята музика. Предствяш ли са как си част от живота на другите с музиката, която си създал. Усещаш ли го, когато си на сцена?
Публиката не е просто важна, тя е най-важната. Истинският лайф е обмен на енергия.
Какво oще казва тя, чуйте в интервюто й с Евелина Павлова:
